Wersje językowe
Bezpieczne zakupy
Producenci
Rzetelna Firma
Co Zamiast Plastikowych Butelek 0
Co Zamiast Plastikowych Butelek

Co Zamiast Plastikowych Butelek. 

Co Zamiast Plastikowych Butelek? Filtr do wody!!! Od razu na wstępie tego artykułu napiszemy, że alternatywą dla plastikowych 🍼 butelek PET z wodą pitną będzie filtr do wody💧 w technologii odwróconej osmozy. Nową opcją dla plastikowych butelek z wodą pitną nie musi być wcale nowa butelka wykonana z całkiem innego materiału niż plastik. Wszakże chodzi tu o wodę pitną to można tu zamiast syntetycznych butelek zastosować filtr do wody. Filtr w zderzeniu 💥 z butelkami będzie droższy jednakże w późniejszym etapie  podczas użytkowania litr wody 💧 będzie tańszy. Drogi czytelniku 📖. Odpadną Ci koszty zakupu butelek. Odpadnie dźwiganie 🏗 ciężkich zgrzewek z wodą i na koniec odpadnie segregacja odpadów. Zużyte butelki nie mieszczą się w koszach na śmieci 🚯. Musimy często je zgniatać lub ciąć na kawałki i tak w kółko 😶. Rośnie góra 🗻 odpadów. Na świecie dziennie produkuje się 300 milionów ton plastiku. Świat powoli idzie w kierunku ograniczania produkcji i sprzedaży plastiku wymyślając metody alternatywne. 

 

Dla butelek PET plastikowych, w których możemy kupić wodę mineralną, źródlaną czy stołową, najlepszą alternatywą jest filtr działający na zasadzie odwróconej osmozy z mineralizacją i jonizacją wody. To komfort dziś za niewielkie pieniądze za podstawową wersję urządzenia. Więcej musimy zapłacić za taki filtr produkujący, np. "wodę żywą". Dla przykładu każda butelkowana woda jest "wodą martwą". Woda żywa zwana wodą jonizowaną bądź alkaliczną jest coraz częściej wybierana przez użytkowników. Rezygnują oni z ciągłego kupowania wody butelkowanej na rzecz zdecydowanie bardziej prozdrowotnej wody💧 jonizowanej, wody alkalicznej. Woda alkaliczna to dar przyrody. Jest naturalnym przeciwutleniaczem. Neutralizuje niesprzyjające rezultaty aktywności wolnych rodników, ochrania zdrowe komórki, zatrzymuje procesy utleniania. Powstają pożądane predyspozycje na rzecz regeneracji komórek. Radykalnie spowalnia to przebieg starzenia.

 

Woda zjonizowana to naturalny przeciwutleniacz. Ujemny potencjał antyoksydacyjny REDOX ( ORP - -100 mV - 400 mV ) określa na niesłychanie mocne cechy antyoksydacyjne. Innymi słowy, woda alkaliczna zawiera sporo wolnych elektronów, które mogą być przeznaczone wolnym rodnikom. Wolne rodniki ( atomy aktywnego tlenu z brakiem jednego elektronu ) przejmują brakujące elektrony od zdrowych komórek i uszkadzają je. Popijając wodę alkaliczną wraz z nadmiarem elektronów powodujemy, iż wolne rodniki zabierają brakujące elektrony z wody alkalicznej. Powstaje zwyczajny tlen ( O2) a także chronione będą komórki. W wodzie alkalicznej przede wszystkim przeważają ujemne jony hydroksylowe ( OH- ). To istota życia. Ładunek ujemny. Wykazuje wówczas, iż tlen znajdujący się w jonach hydroksylowych dysponuje dodatkowym elektronem. Po dodaniu tegoż elektronu wolnemu rodnikowi powstaje stabilna cząstka tlenu. W następstwie zostają unieszkodliwione wole rodniki. Pijmy z kolei osmotyczną zjonizowaną wodę alkaliczną zamiast martwej wody butelkowanej

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl