Wersje językowe
Bezpieczne zakupy
Producenci
Rzetelna Firma
Zmiękczanie Wody Dla Firmy 0
Zmiękczanie Wody Dla Firmy

Zmiękczanie Wody Dla Firmy.

Przejrzysta, miękka, delikatna woda to luksus dla cery, dla baterii łazienkowych czy kuchennych, dla natrysków, dla kabin prysznicowych, dla ekspresów do kawy czy dla czajników. Ten komfort to brak popularnego "kamienia" w kranach czy czajnikach. Ta wygoda to wreszcie odpoczynek od wiecznego szorowania zakamienionych elementów i kupowania zniszczonych przez kamień zaworów, uszczelek, sitek w kranach czy czajników.  

 

Wraz z upływem czasu przepływająca wewnątrz kranów, baterii, pryszniców, wąskimi kanalikami woda powoduje  narastanie nacieku i powstaje tzw. kamień. Twarda woda. Jeśli dojdzie do zatkania kanalika, woda znajduje sobie nowe ujście i spływając po powierzchni, buduje jego nowe warstwy. Kamień powiększa się i pogrubia. Zaczyna nam to doskwierać, zapychać się i nieestetycznie wyglądać. Nie walczmy z kamieniem w nieskończoność. Zlikwidujmy w naszej firmie ten problem raz na zawsze. 

 


Tego typu rezultat możemy uzyskać wykorzystując urządzenia do zmiękczenia wody firmy AMEX WATER. Procedura zmiękczenia wody oparta jest o zasadę naturalnej wymiany jonowej ( z jonów twardych na miękkie ), tj pozbycia się w znacznej mierze wapnia a, także magnezu. Pierwiastków, które osadzają się w nadmierny sposób na wszelkiej armaturze, urządzeniach grzewczych.  Blokują swobodny wypływ wody z kranów, tworząc po czyszczeniu, szorowaniu czy myciu nowy osad czy nalot. 

 


Nie ma znaczenia jak twarda jest woda dostarczana do firm i ilu pracowników ją użytkuje. Dziś mamy szeroką paletę zaprezentowania urządzeń na wszelkie zanieczyszczenia, zastosowanie jak również lokalizację. Delikatna, miękka woda korzystnie działa na skórę oraz dodatkowo sprawia uniknięcie osadzania się kamienia na grzałkach w zmywarkach czy pralkach. Równocześnie miękka woda, ochrania instalację przed zarastaniem kamieniem c.o. Inwestycja w zmiękczacz wody firmy Amex będzie inwestycją , która zapewnia wielostronne zalety i zwraca się w stosunkowo szybkim okresie. Oszczędzi zakupu wielu uszkodzonych elementów i nerwów. 

 

 

 

Warto zadbać o jakość wody w naszych firmach przez które przechodzi wiele osób jak pracownicy, klienci czy kontrahenci. Ludzie to obserwują i wystawiają opinię o firmie. Trudno napić się herbaty z zakamienionego czajnika czy korzystać z toalety w której są zakamienione krany. To wszystko wygląda nieestetycznie. W renomowanych firmach właściciele dbają o taki stan rzeczy. Zlecają montaż zmiękczaczy, filtrów w pomieszczeniach gospodarczych dla biur, czy dystrybutorów wody na halach produkcyjnych. Nasze przedsiębiorstwa zaczynają coraz częściej odwiedzać goście zagraniczni, a oni są wyczuleni na wysoką jakość obsługi i wizerunek firmy. Zamontujmy urządzenie zmiękczające z korzyścią dla obu stron. 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl