Wersje językowe
Bezpieczne zakupy
Producenci
Rzetelna Firma
Centralny filtr do wody 0
Centralny filtr do wody

Obecna technologia umożliwia picie wody mineralizowanej i jonizowanej wprost z kranu bez przegotowania w budynkach wielopiętrowych we wszystkich kuchniach z zastosowaniem jednego centralnego urządzenia. Tak jak instalowane od wielu lat centralne odkurzacze, tak teraz dołączył centralny osmotyczny filtr do wody pitnej. Takie rozwiązanie powoduje, że mamy nieustannie czystą, świeżą wodę pitną bez kamienia i chloru, nie kupując butelek z wodą mineralną czy wynajmując dystrybutory z 19 litrowymi butlami. Jesteśmy prekursorami w tej dziedzinie. 

 

 

Montaż w biurowcach i domach wielopiętrowych 

Najlepszym sposobem jest montaż takiego urządzenia w trakcie budowy nowego budynku. Może to być biurowiec kilkupiętrowy lub dom wielorodzinny. Na etapie projektowania powinniśmy usytuować ustawienie urządzenia w miejscu gdzie jest wodomierz i rozplanować rozmieszczenie wężyków doprowadzających wodę do poszczególnych kuchni. Jeśli mamy budynek już gotowy prowadzimy wówczas wężyki w korytkach elektrycznych.

 

 

 

Z czego się składa centralny filtr?

Z trzech 20 calowych korpusów typu BIG BLUE zainstalowanych na stalowej ramie. W pierwszych dwóch znajdują się wkłady z polipropylenu, w trzecim jest brykiet z aktywnego węgla spiekanego. Całością dowodzi silna 1000 galonowa pompa ssąco tłocząca. Wytwarza ciśnienie dla 1000 galonowej membrany osmotycznej. Takie parametry w zupełności wystarczą aby czystą zmineralizowaną wodę dostarczyć chociażby na czwarte piętro biurowca. 

4 wybrane konfiguracje.

Możliwości rozplanowania jest zdecydowanie więcej, ale my skupimy się na czterech wybranych. We szystkich wariantach mamy do czynienia z budynkiem dwupiętrowym z 3 kuchniami. 

 

Pierwszym wariantem jest woda mineralizowana z baterii trójdrożnej. W kuchniach demontujemy tradycyjne baterie a w ich miejsce wstawiamy baterie trzydrożne. W szafkach montujemy wkłady mineralizujące i 5 litrowe zbiorniki. 

 

Drugą opcją jest woda mineralizowana i woda jonizowana z baterii czterodrożnej. W kuchniach demontujemy tradycyjne baterie a w ich miejsce wstawiamy baterie czterodrożne. W szafkach montujemy wkłady mineralizujące, jonizujące i 5 litrowe zbiorniki.

 

Trzecia opcja to woda mineralizowana z dodatkowej wylewki pojedyńczej montowanej na zlewie. W kuchniach dodatkowo obok tradycyjnych baterii mocujemy pojedyńcze wylewki na zlewie lub na blacie w zależności od konstrukcji szafki zlewozmywakowej. Następnie przyłączamy wkłady mineralizujące, i 5 litrowe zbiorniki ciśnieniowe.

 

 

Ostatnią opcją jest woda mineralizowana i jonizowana z dodatkowej podwójnej wylewki instalowanej na zlewie. W kuchniach obok tradycyjnych baterii dodatkowo mocujemy podwójne wylewki na zlewie lub na blacie w zależności od konstrukcji szafki zlewozmywakowej. Następnie doprowadzamy wkłady mineralizujące, jonizujące, i 5 litrowe zbiorniki ciśnieniowe.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl