Wersje językowe

Flag Counter

Blog kategorie
Blog kategorie
Producenci
O firmie

Sklep jest w trakcie budowania. Powstaje w 2019r po blisko 20 latach doświadczeń z urządzeniami do uzdatniania wody. Prowadzony rzetelnie montaż, serwis, dobór urządzeń, laboratoryjna analiza wody pozwalają na założenie sklepu internetowego. Szeroka wiedza, która tu się znajdzie zapewne posłuży przyszłym klientom indywidualnym, firmom czy przyszłym instalatorom. 

W 1997 r. rozpocząłem pracę jako podwykonawca, montażysta i serwisant w firmie ROSMOSIS. Rzetelnie przez wiele lat podchodziłem do swoich klientów. Instalowałem i serwisowałem dla nich urządzenia tak jak dla siebie czy tak jak dla własnego ojca czy matki. Montowałem głównie urządzenia działające na zasadzie odwróconej osmozy. Wyszkoliłem się również w montażu i doborze zmiękczaczy i odżelaziaczy do wody. Dzisiejsza technika umożliwia zakup takich urządzeń przez internet i montaż we własnym zakresie bez konieczności wzywania montażysty.  

Poniżej zamieszczam wybrane listy referencyjne firm i instytucji dla, których świadczyłem usługi. Dalej będziemy świadczyli usługi odnośnie uzdatniania wody w postaci sklepu internetowego.

Listy Referencyjne

 Listy Referencyjne

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl