Wersje językowe
Opcje przeglądania
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Producenci
Rzetelna Firma

Jonizatory wody Naczyniowe -

To przenośne jonizatory wody o rozmaitych pojemnościach. W naszym asortymencie znajdą państwo jonizatory o poj. 1,5l. Tego typu jonizator jest zaopatrzony w dwie elektrody anodę a, także katodę jak również dwa oddzielne naczynia w których produkowana jest woda zasadowa (alkaliczna - "żywa") oraz woda kwaśna - "martwa". Do jonizatora wody naczyniowego nalewamy wodę w liczbie odpowiadającej jego pojemności. W zależności od typu po ustawieniu czasu pracy jonizatora uzyskamy właściwe dla nas PH wody.

W naszym asortymencie wynajdziesz jonizatory bardzo dobrej ogólnoświatowej firmy jak:
Burbuliukas - Litwa,

Wszelkie sprzedawane przez nas jonizatory wody są otoczone gwarancją producenta na czas od 2 do 5 lat w systemie door-to-door a także są objęte gwarancją satysfakcji na czas 30 dni (jeśli po nabyciu w okresie 30 dni stwierdzisz iż ten produkt tobie nie odpowiada - masz możliwość zwrotu bądź zamiany bez podania przyczyny)

Jeśli masz wątpliwości bądź chcesz otrzymać więcej wiadomości odnośnie jonizatorów wody, nasi konsultanci będą do twej dyspozycji pod nr tel: 727930726

Jonizatory Wody Naczyniowe

Jonizator wody aQuator Mini Classic 1,5l

Jonizator wody aQuator Mini Classic 1,5l
Jonizator wody aQuator Mini Classic 1,5l

Jonizatory wody Naczyniowe -

To przenośne jonizatory wody o rozmaitych pojemnościach. W naszym asortymencie znajdą państwo jonizatory o poj. 1,5l. Tego typu jonizator jest zaopatrzony w dwie elektrody anodę a, także katodę jak również dwa oddzielne naczynia w których produkowana jest woda zasadowa (alkaliczna - "żywa") oraz woda kwaśna - "martwa".

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 999,00 zł
szt.

Jonizator wody aQuator Mini Silver + 1,5l

Jonizator wody aQuator Mini Silver + 1,5l
Jonizator wody aQuator Mini Silver + 1,5l

Jonizator wody AQUATOR SILVER mini do produkowaniu wody jonizowanej, kwasowej a, także srebrnej. Jedno urządzenie - sporo możliwości: Woda zasadowa (żywa) 1,1l, woda kwaśna (martwa) 0,4l, czynny wodór 0,9 ppm (ORP -500), woda strukturalna, woda srebrna 1,5l.

Jonizatory wody Naczyniowe -

To przenośne jonizatory wody o rozmaitych pojemnościach. W naszym asortymencie znajdą państwo jonizatory o poj. 1,5l. Tego typu jonizator jest zaopatrzony w 3 elektrody anodę, katodę oraz elektrodę srebrną jak również dwa oddzielne naczynia w których produkowana jest woda zasadowa (alkaliczna - "żywa") oraz woda kwaśna - "martwa".

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 1 097,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl